CHOVATELSKÁ STANICE RAGDOLLŮ - RAGDOLL CATTERY

O nás
Novinky
Naše kočky
Chovný kocour
Koťata
Fotogalerie
Kontakt
Odkazy
Kniha návštěv


chovatelská stanice ragdoll

Chov ušlechtilých koček byl vždy můj sen z dětství, který jsem si postupem času splnila. Plemeno Ragdoll jsem si vybrala pro jejich úžasnou povahu, okouzlující modré oči a půvabný vzhled.
První kočičku jsem si dovezla v roce 2008 a tím i začla svůj chov Ragdollů. Později jsme si pořídili chovného kocourka CH Casanova Azzi's, kterého jsme importovali z Norska. Zvolili jsme název chovatelské stanice Bohemia Ragdoll, CZ. Jsme registrováni v mezinárodní organizaci FIFE a členy CŠCH ZO Pardubice.
Velmi nám záleží na zdraví našich miláčků a samozřejmě i odchovů. Všechny naše kočičky jsou pravidelně očkované, odčervené a testované na HCM, PKD, FeLV a FIV.
Kočky žijí v rodinném prostředí a sdílí celou domácnost. Naše kočky jsou výstavně úspěšné a mají pravou ragdollí povahu.
Všechna koťátka od nás odcházejí do nových domovů vychována a vymazlena, výhradně s PP, očkována, odčervena a s malou výbavičkou do začátku.
Snažíme se se všemi novými majiteli našich odchovaných koťátek udržovat kontakt a jsme kdykoliv k dispozici v případě potřeby.


Článek z Blesku o naší chovatelské stanici
© fefi design 2009
fefi.wz.cz